Сільський туризм

Відпочинок є невід'ємною частиною життя кожної людини.

Плануючи свій відпочинок, ми ставимося до цього питання дуже відповідально, оскільки час на відпочинок завжди обмежений і хочеться використовувати його максимально ефективно.

У наш час туристична інфраструктура настільки розвинена і видів відпочинку настільки багато, що легко загубитися в цьому різноманітті екзотичних країн, модних курортів, шикарних готелів, фешенебельних апартаментів.

Прагнучи до комфорту, зручностей і розваг ми інколи зовсім забуваємо про дійсну мету відпочинку. Адже головною метою відпочинку є здобуття позитивних емоцій, повне розслаблення і максимальне отримання задоволення, зміцнення здоров'я, фізичне і психологічне відновлення організму.

Що, як не природа, допомагає відновити сили найкраще?!

сільський туризм

Саме тому, з кожним роком сільський туризм в Україні користується все більшою популярністю серед міських жителів.

Сільський туризм дає можливість нам, жителям великого міста, відпочити на природі від міської метушні, забути про стреси, відвідати місцеві пам'ятки, ознайомитися з побутом сільських жителів і народними традиціями, які вони зуміли зберегти і донести до наших днів, а за бажанням і взяти участь в цікавих роботах на свіжому повітрі.

Для комфортного відпочинку надаються садиби в сільській місцевості для сільського туризму - комплекс житлових, господарських і паркових споруд, який являє собою одне ціле.

Відпочинок на березі річки, гарний краєвид, прогулянки в лісі на свіжому повітрі, смачні домашні страви національної кухні, рибалка, катання на човні, літній басейн, альтанки, мангал, доставка транспортом до місця відпочинку - ось неповний перелік послуг, які надаються в садибі для комфортного відпочинку.

Після такого відпочинку сільський туризм назавжди займе провідне місце в списку Ваших улюблених видів відпочинку.

Сільський туризм зробить Ваш відпочинок незабутнім і не залишить байдужим жодного туриста.