День міжнародної солідарності трудящих

День міжнародної солідарності трудящих залишився в нашому календарі з часів Радянського Союзу. В Україні 1 і 2 травня - державні вихідні дні.

Це свято було засновано 1 травня 1889 в пам'ять про кровопролитну страйку трудящих в США 1886. Основними вимогами робітників був 8-годинний робочий день замість 15-годинного. Це свято вирішили відзначати масовими демонстраціями.

У Радянському Союзі це свято супроводжувався демонстраціями робітників, популяризацією робочих спеціальностей, ідеологічної агітацією. Зараз цей свято втратило своє значення і колорит. Його, скоріше, розглядають, як час для пікніків і робіт на власних городах.

У ці дні люди намагаються вибратися на природу, відпочивають від робочих буднів, смажать шашлики і насолоджуються навесні. Якщо ви хочете провести традиційну «маївку» на природі, звертайтеся до нас!

Наші фахівці допоможуть підібрати місце для пікніка для вас, вашої родини або колективу. У упорядкованих місцях для пікніків ви зможете комфортно відпочити і не завдавати шкоди природі. Вам не потрібно нічого везти з дому, нести важкі сумки з їжею, шампурами та іншими атрибутами травневого пікніка.

Якщо ви хоч раз проведете пікнік зі зручністю, ви захочете регулярно відпочивати в селі!