Зелений сільський туризм

 Зелений сільський туризм в Європі з'явився набагато раніше, ніж в Україні. Для України ж цей вид відпочинку ще зовсім новий і для багатьох незвичний, хоча це зовсім не заважає йому динамічно розвиватися.

зелений сільский туризм

Поняття «Зелений сільський туризм» означає відпочинок в приватних сільських господарствах, які можуть зацікавити відпочиваючих різноманітними пропозиціями по проведенню дозвілля та своїми туристичними об'єктами.

Так, вибираючи відпочинок в сільській місцевості, окрім спокійної і розслаблюючої обстановки, смачної домашньої їжі, у Вас буде можливість, наприклад, також сходити в ліс за грибами або ягодами, гарно с задоволенням порибалити, та і просто скупатися в прозорій воді.

 

Досить часто, наш турист ще не зовсім готовий так кардинально змінити свій звичний вид відпочинку. Для таких туристів пропонується ряд екскурсійних програм, розрахованих на нетривалий період часу, що дозволить їм на короткий час пожити в умовах сільського життя і відчути при цьому всю красу такого відпочинку.

На щастя, на карті України таких місць незліченна кількість. Навіть найвимогливіший відпочиваючий буде приємно здивований безліччю живописних куточків.

Тут Ви зможете помилуватися чудовими птахами, насолодитися їх співом, погуляти по крутих лісових стежинах, спробувати смачні страви або просто влаштувати пікнік на свіжому повітрі.

сільский туризм

У Вас буде унікальна можливість залишитися наодинці з незайманою природою і насолодитися її щедрістю і гостинністю, тому така поїздка не залишить ні краплі сумнівів в тому, чи підходить зелений сільський туризм для Вас чи ні. Адже максимальне зближення з природою і тваринним світом ще нікого не залишало байдужим!