Відпочинок в с. Канава

Адреса: Вінницька область, Тиврівський район, с. Канава, вул. Коцюбинського, 10
GPS: Lat N 48°58`18`` Long E 28°39`46``
Телефони: (098) 079-31-99; (073) 033-82-82
E-mail: info@zeleniyturizm.com.ua

Гостинна садиба «Родинне гніздо» в мальовничому селі Канава, Тиврівського району - колоритне місце для комфортного і умиротвореного відпочинку, яке розташоване на березі річки Південний Буг.

Відпочиваючим для проживання пропонуються:

  • Будиночки зі зрубу в європейському стилі;
  • Колоритна хата-мазанка в українському стилі, якій більше 100-та років.

Гостинна садиба «Родинне гніздо» в селі Канава - це ідеальне місце для організації різних корпоративних заходів. На великій території є комфортабельна дерев'яна альтанка, яка розрахована на 40 персон, мангал, гриль, ліс, спортивний та дитячий майданчик, а також облаштовані місця для риболовлі.

Гостинна садиба в селі Канава - це ідеальне місце для любителів зеленого туризму, тут можна по-справжньому відпочити і насолодитися мальовничою природою.

За бажанням відпочиваючих проводяться майстер-класи з Петриківського розпису, по приготуванні вареників, домашнього хліба і борщу. Крім відпочинку ми пропонуємо різноманітні розваги для людей різного віку. Можна відправитися на прогулянку в ліс, назбирати грибів та ягід, порибалити на річці Південний Буг, посидіти в альтанці, приготувати страви на мангалі.

Ви зможете спробувати смачні страви української традиційної кухні, які приготовані тільки з екологічно чистих продуктів, вирощених в селі.

Відпочинок в селі Канава - це приємний і повноцінний відпочинок, який запам'ятається Вам надовго і залишить тільки позитивні емоції.