Основи народної медицини

Традиційна медицина з'явилася відносно недавно. За старих часів послугами лікарів могли користуватися тільки заможні люди. Як відомо, заможні люди не складають більшості у загальній кількості населення. Як же лікувалися всі інші?

Першу згадку про народну медицину ми можемо знайти в документах древньої Русі, спогадах послів, купців, місіонерів. Першими збірками по народній медицині були «Травники» з описами цілющих властивостей трав, що ростуть на території України. Кожна хвороба мала народну назву.

Народні лікарі лікували не тільки травами, але і змовами, нашіптуваннями та молитвами. Ці традиції збереглися з язичницьких часів. Багато вчених в наш час приділяють велику увагу силу слова. Як ми знаємо, словом можна зцілити, словом можна вбити. Можна сказати, що так в Україні з'явилися перші народні психотерапевти.

У лікуванні хвороб широко використовуються відвари лікарських рослин. Відвари готували на воді, молоці, оцті, горілці, вині, меду, сироватці. Сучасна людина може скептично ставитися до рецептів народної медицини. Адже зараз в аптеках можна знайти величезну кількість ліків. Вчені увесь час працюють над новими і новими ліками. Слід зауважити, що старовинними рецептами цікавляться і сучасні лікарі. Адже в натуральних відварах з екологічно чистих рослин можна знайти багато корисного для нашого організму. Навіть у наш час жителі України вдаються до допомоги народних цілителів. Не завжди діагностика може виявити причину того або іншого захворювання. Тому залишається тільки один шлях - скористатися засобами народної медицини.

Спеціально для наших клієнтів працюють фахівці у галузі народної медицини. Вони регулярно проводять майстер класи з найпростішими способами лікування легких недуг, приготування цілющих зміцнювальних відварів.

Ми бажаємо вам здоров'я! Чекаємо вас на заняттях з народної медицини.