Бази відпочинку за містом

Бази відпочинку за містом - ідеальний варіант проведення вихідних або відпустки у колі родини або друзів. Останнім часом, зелений туризм набирає все більшої популярності та актуальності. Даний вид внутрішнього туризму надає можливість ознайомитися з визначними пам'ятками і мальовничими куточками різних областей нашої країни. Для мешканців міст це відмінна можливість залишити галасливі вулиці, офісні приміщення і зануритися в атмосферу спокою. Свіжий ароматне повітря, зелені краєвиди, чиста вода озер і річок в комплексі з комфортними умовами проживання та смачною традиційною кухнею.

Мережа садиб «Родове гніздо» - це бази відпочинку за містом, розташованим в трьох селах Вінницької області: с. Гармаки (Барський район), с.Канава (Тиврівський район), с.Губник (Гайсинський район). Всі бази відпочинку географічно зручно розташовані, і в якій точці країни ви б не перебували, ви зможете однаково швидко і зручно дістатися до наших садиб.

бази відпочинку за містом

Садиби «Родинне гніздо» - це 3 бази відпочинку, кожна з яких володіє своїм особливим колоритом та настроєм.

База відпочинку в с. Гармаки - для тих, хто любить комфорт і сучасні умови проживання. На території садиби є 3 будинки, 2 альтанки, тераса, басейн, російська баня, мангал, піч, пісочниця і гойдалки для дітей. Ви можете зупинитися в 2-ух кімнатних номерах з євроремонтом, каміном, холодильником, телевізором. Або ж ви можете оселитися в оригінальній глиняній хаті, якій вже більше 100 років. Приємна природна прохолода, етнічні елементи декору і традиційна атмосфера - повернуть вас на пару століть тому, і ви зможете повністю відчути настрій побуту наших давніх предків.

відпочинок за містом на базах відпочинку

База відпочинку в с. Губник - це в першу чергу неповторна, багата щедра природа, найчистіша, прозора вода, пороги і просто унікальна атмосфера, яка сприяє відпочинку. Всього лише кілька днів відпочинку в нашій садибі, і Ви відновите внутрішню гармонію, наберетеся багато нових сил і позитивних емоцій. На території бази 3 будинки, тераса, альтанка, басейн. Умови проживання на будь-який смак. Смачні страви національної кухні. При бажанні, туристи можуть готувати їжу самостійно.

База відпочинку в с. Канава - місце для тих, хто хоче усамітнитися і повністю возз'єднатися з природою. Ви потрапите в затишний, мальовничий куточок нашої країни, який знаходиться далеко від суєти, шуму і людей. Повне усамітнення і гармонія.  Домашня українська кухня, ароматне свіже повітря і багато зелені. Ви зможе пограти в футбол, волейбол, дартс, постріляти з лука, посмажити шашлики на мангалі, запекти м'ясо в печі, скупатись в озері - одним словом - насолодитися відпочинком на 100%.

Мережа садиб «Родове гніздо» - це бази відпочинку за містом, де гармонійно поєднується сучасний комфорт і українські національні традиції.