Де відпочити на вихідних в Україні

Де відпочити на вихідних в Україні. Питання, яке турбує багатьох туристів, особливо тих, хто віддає перевагу відпочинку всередині країни, а не поїздкам закордон. І в Україні достатньо місць, які варто відвідати, побачити і дізнатися багато нового. Чорне і Азовське море, відпочинок на Дністрі або Південному Бузі, катання і плавання на Шацьких озерах, Карпати і безліч інших захоплюючих, живописних місць. Ні для кого не секрет, що природа щедро нагородила наші краї вражаючою мальовничою природою. Буяння фарб, цвітінь, різних дерев і рослин вражає красою і багатогранністю.

Где отдохнуть на выходных

Мережа садиб «Родинне гніздо» допоможе Вам відповісти на питання «Де відпочити влітку?»

Ми пропонуємо вам незабутній відпочинок в комфортабельних базах відпочинку, розташованих в 3 селах Вінницької області. Мальовнича природа, комфортні умови проживання і смачна домашня, українська кухня. Вся принадність такого відпочинку розпочинається з обраного Вами номеру. Будинки котеджного типу в сільському стилі грають на контрастах із звичними міськими цегляними будинками. Завжди свіже повітря та приємна прохолода.

Де відпочити на вихідних в Україні, питання двоїсте: з одного боку на початку літа, більшість з нас замислюється про те, куди поїхати на відпочинок в довгоочікувану відпустку. При цьому хочеться ідеально поєднати співвідношення «ціна-якість». Тут кожен розраховує виключно із свого матеріального положення. Сучасні види туризму пропонують безліч варіантів відпочинку на будь-який смак і будь-яку кишеню.

Где отдохнуть на выходных

З іншого боку - відпочинок влітку відноситься і до поїздок на вихідні дні. Як правило туристи воліють вибратися на природу, ближче до сільської місцевості, чистої річки і свіжого повітря. Тут варіантів також може бути більш ніж достатньо: пікніки з наметами, походи в ліс, в гори, поїздки на бази відпочинку тощо. Відпочинок в садибах «Родинне гніздо» - це прекрасна можливість відвідати мальовничі сільські місцевості, ближче познайомитися з українськими традиціями, ритуалами та звичаями. Пориньте в атмосферу сільського побуту, насолодіться смачною домашньою українською кухнею і просто на деякий час забудьте про проблеми і турботи, поміняйте шумне місто, на чисті зелені краєвиди, і ароматне повітря, що бадьорить.

Ви можете відвідати наші садиби, як у вихідні дні, так і забронювати місця на необхідний вам термін. Ми запропонуємо вам комфортний відпочинок і веселі розваги: ​​футбол, волейбол, стрільба з лука, настільні ігри, басейн, альтанки, мангал і т.д. «Родинне гніздо» - ідеальний варіант сімейного відпочинку – неповторна природа, приємна атмосфера, екологічно чисті продукти харчування та веселе дозвілля. Все це неодмінно сподобається Вам і Вашим дітям.

Ми пропонуємо відпочинок європейського рівня за найбільш прийнятними цінами!