Міжнародний жіночий день

Міжнародний жіночий день відзначають жінки всього світу. Вперше його відзначили в 1911 році в Австрії, Данії, Німеччини та Швейцарії. У різних країнах його відзначали в різні дні.

У Росії вперше це свято відзначили в 1913 році. З 1914 року дата Міжнародного жіночого дня (8 березня) збіглися у всіх країнах. У радянському союзі це свято набуло ідеологічне значення. З його допомогою більшовики хотіли змусити жінок забути про традиції і національні свята: масницю і третю неділю після Пасхи, яке за церковними канонами вважалося жіночим днем.

1975 був оголошений Міжнародним роком жінок. Саме в цей рік 8 березня отримало офіційний статус.

У нашій країні цей день є державним святом. Він святкується в трудових колективах, навчальних заклади та в тихому сімейному колі. У кожному куточку нашої країни вітають жінок. На їх честь влаштовують концерти, вшанування.

Якщо ви хочете піти від суєти міста і в приємній атмосфері привітати жіночу частину колективу - приїжджайте до нас. Наші фахівці допоможуть вам організувати свято, придумати гарні поздоровлення для жінок. Тепла сімейна атмосфера, свіже повітря, красиві пейзажі допоможуть вам забути про проблеми і насолодитися святом.