Свята на природі

Весело та колоритно провести свята за містом допоможе Вам мережа садиб «Родинне гніздо»!

Якщо вам набридли кафе та ресторани і Ви прагнете підібрати більш оригінальний варіант, чому б не відсвяткувати будь-яку важливу подію на лоні природи, на фоні мальовничих пейзажів в оточені приємної компанії рідних та друзів.

Свята на природі

Святкування подій в мережі садиб «Родинне гніздо» - це ненав’язливий сервіс, смачні страви, приємна атмосфера та просто приємний відпочинок, який порадує всіх запрошених легкістю та невимушеністю. Наші господині подбають про те, щоб столи були охайно сервіровані, а страви смачні та приготовлені з екологічно чистих продуктів. Бесідки на 40, 20 та 6 персон ідеальний варіант банкета. В залежності від тематики свята ми допоможемо Вам підібрати меню, розваги і весь необхідний інвентар та атрибутику. Сумувати не доведеться нікому, сподобається однаково як дорослим, так і дітям, адже кожен зможе собі підібрати заняття до вподоби. Дітки зможуть проводити своє дозвілля граючись в пісочниці, катаючись на гойдалках, плаваючи в басейні, або ж граючи в настільні ігри. Для дорослих ми запропонуємо російську баню, мангал, прогулянки до кар’єру, або ж рухливі ігри: футбол, волейбол, дартс, стрільба з луку тощо.

відпочинок на природі, свята

Всі Ваші гості зможуть розміститись в комфортабельних котеджах європейського рівня із зручностями, або ж можуть обрати варіант проживання в оригінальних глиняних хатах, яким понад 100 років. Приємна прохолода, національний дизайн в етнічному стилі, комфорт і зручність – навіть найбільш вибагливі туристи будуть задоволені.

Для того, щоб прикрасити та доповнити Ваше свято чимось незвичайним та захоплюючим, пропонуємо послуги проведення майстер класів різних тематик:

  • Петриківський розпис
  • Приготування домашньої ковбаси
  • Випікання домашнього хлібу в печі
  • Виготовлення ляльки-мотанки
  • Приготування вареників
  • Приготування традиційного українського борщу

«Родинне гніздо» - це відмінний сервіс, приємні ціни та незабутній відпочинок.